|
Waarschuwing over een allergeen
Afdrukbare versie | Laatst bijgewerkt op
17.11.2018
17/11/2018
Waarschuwing van Colruyt group
 Product: Everyday nootmuskaat.
Allergenen niet vermeld op etiket: melk en mosterd.

Bij de productie van Everyday nootmuskaat zijn sommige verpakkingen gevuld met kippenkruiden. De kruiden bevatten de allergenen melk en mosterd en die staan niet vermeld op de verpakking.
Daarom heeft Colruyt in samenspraak met de leverancier en het FAVV beslist om uit voorzorg het product uit de verkoop te halen. Dit geldt ook voor OKay, OKay Compact, Spar Colruyt Group en Alvo.
Beschrijving van het product:
Naam: Everyday nootmuskaat 100 g
THT (ten minste houdbaar tot): 08/2022
Lot: P101372
Het product wordt verkocht bij Colruyt, OKay, OKay Compact, Spar Colruyt group en Alvo.
Info voor de consumenten
Klanten die een product uit het betrokken lot kochten, mogen het terugbrengen naar het verkooppunt. Daar krijgen ze het terugbetaald.
Klanten met een allergie voor melk en/of mosterd wordt verzocht om het product niet te consumeren. Wie het al heeft gebruikt en tekenen van allergische reacties vertoont, wordt aangeraden om zijn arts te raadplegen. Klanten zonder melk- of mosterdallergie kunnen het product zonder risico consumeren.
Voor meer info kunnen klanten terecht bij de kwaliteitsdienst van Colruyt Group op het nummer 02 345 2345.
Perscontact
Hanne Poppe
Persverantwoordelijke Colruyt Group
Tel.: 0473 92 45 10
|
|
 |